PŁATNOŚCI

Wszystkie płatności dokonywane w sklepie Damnet są płatnościami bezpiecznymi, odpowiadającymi wysokim standardom ochrony danych osobowych i ochrony transakcji płatniczych. Płacąc za zakupy możecie Państwo wybrać następujące sposoby płatności:

PŁATNOŚĆ PRZELEWEM

Płatność regulowana jest za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego. Aby zapewnić szybki i bezproblemowy przebieg transakcji prosimy o podanie w tytule przelewu numeru Państwa zamówienia, który został do Państwa przesłany w e-mailu potwierdzającym złożenie zamówienia. Po zaksięgowaniu płatności na rachunku bankowym Damnet potwierdzamy e-mailem otrzymanie płatności i zamówienie przechodzi do realizacji.

Rachunek bankowy do przelewu:

Damnet
ul. Żródlana 33
55-311 Lisowice
ING Bank Śląski 62 1050 1575 1000 0090 9253 0212

PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM

Płatność za zamówiony towar odbywa się  u kuriera przy dostarczeniu przesyłki. Możliwa wyłącznie płatność  gotówkowa.

PŁATNOŚĆ ELEKTRONICZNA

Dokonywana jest za pośrednictwem systemu przelewy24, który obsługuje rachunki bankowe wyszczególnionych na stronie www.przelewy24.pl banków, gwarantujących jednocześnie bezpieczeństwo obsługiwanych transakcji.

PayPal

Transakcje w systemie PayPal obsługiwane są bezpiecznie za pośrednictwem portalu „przelewy24” , który przeprowadzi Państwa wygodnie przez proces płatniczy.