Holden regał drewniany

cena:
5 445,00 zł

Regał drewniany Holden dostępny jest w różnych rodzajach drewna oraz rozmiarach. Podana cena odnosi się do regału o wymiarach 105x175 cm w drewnie jesion.

Producent: Trebord

Zamów też przez telefon/e-mail lub spytaj o szczegóły:
info@damnet.pl tel. 691 517 509

Ilość

Nowoczesny regał z litego drewna zachwyca współczesną formą stworzoną przez ręczną prace polskich rzemieślników. Otwarty regał Holden to kompozycja nieregularnych kwadratów i prostokątów, tworzących zwartą bryłę, która może być wykonana z drewna: dębowego, jesionowego, orzechowego oraz modrzewiu i akacji. Różnorodność wyboru drewna, z którego wykonywany jest nowoczesny regał Holden oraz różne wymiary pozwalają na wiele możliwości wykończeń w aranżowanych wnętrzach. Regał Holden idealnie spełnia się, jako domowa biblioteczka, salonowy regał lub przepierzenie, które pozwala na stworzenie designerskiej przestrzeni.

Nowoczesny, drewniany regał Holden, którego produkcja wykonywana jest ręcznie pozwala na stworzenie unikatowych i niepowtarzalnych kompozycji zarówno w domowym zaciszu jak również w przestrzeni gabinetu i biura.Naturalna uroda drewna zaklęta we współczesną formę przestrzennego regału Holden przypadnie do gustu wszystkim miłośnika prostych aranżacji wnętrz z duszą, których aranżacja utrzymana jest w stylu skandynawskim oraz stylu nowoczesnym.

Cena dotyczy regału 105x175 cm w drewnie jesion. Wszystkie inne wymiary oraz gatunki drewna wycena: info@damnet.pl

 

  • szerokość 35 / 70 / 105 / 140 cm
  • głębokość 25 / 30 cm
  • wysokość 35/70/105/140/175/210 cm
  • całość lite drewno